O střelnici

POLOHA STŘELNICE:

Střelnice Sportovně střeleckého klubu Čelákovice se nachází v okrese Praha – východ, jihozápadně od Čelákovic v blízkosti železniční tratě. Příjezd je po nečíslované okresní silnici spojující Čelákovice s obcí Mstětice s odbočkou na místní komunikaci vedoucí ke střelnici. Odbočka je v pravotočivé zatáčce ve směru od Čelákovic přibližně 400 m za železničním přejezdem. Parkování je možné uvnitř areálu, po vyčerpání kapacity i na místní komunikaci před střelnicí.

 

VYUŽITÍ STŘELNICE:

Střelnici nabízíme k pronájmu pro výcvik a výuku ve střelbě státním ozbrojeným složkám, městské a obecní policii, bezpečnostním agenturám, právnickým osobám a organizovaným skupinám. Pronájem na základě smluvního vztahu je možný jen u právnických osob. Organizované skupiny si mohou střelnici pronajmout pouze za podmínky, že během akce bude přítomen správce střelnice z řad členů SSK Čelákovice.

Pronájem se vztahuje na celou střelnici a lze jej sjednat na celý den, dopoledne nebo odpoledne, cena je smluvní. Provozní doba je ve všední dny a v sobotu od 8:00 do 18:30 hod, v neděli je střelnice vyhrazena pouze členům klubu. Termíny pronájmu je nutné domluvit dostatečným předstihem.

Na střelnici je možno používat krátké zbraně všech ráží a dlouhé zbraně s omezeními dle provozního řádu střelnice. Použití střel s ocelovým jádrem je zakázáno!

V případě zájmu lze dohodnout zapůjčení kovových padacích a pohyblivých terčů, vrhačky asfaltových terčů a dalšího vybavení. Upozorňujeme, že na střelnici není možná zápůjčka zbraní ani nákup střeliva.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Stránky Sportovně střeleckého klubu Čelákovice